امروز دوشنبه 29 مرداد 1397
 
 

  نمايش کتاب

راهنمای جامع پيتر نورتن برای استفاده از Windows XP

مترجم : ليلی قاسم زاده

تعداد صفحه ها : 688

نويسنده : پيتر نورتن

ISBN : 9649316868

قيمت : 5400 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ بله

در مقدمه کتاب می‌خوانیم " من اين کتاب را اساسا برای کاربرانی که در سطوح متوسط تا پيشرفته با ويندوزXP سروکار دارند نوشته‌ام، کسانی که در نظر دارند حد اکثر استفاده را از قابليتهای محاسباتی کامپيوتر خويش به‌عمل آورند. بجز کاربران تازه‌کار،هر کاربر ويندوز می‌تواند از این کتاب بهرمند شود، حداقل در اين حد که به درک بهتری از عملکرد ويندوزXP برسد ". در اين کتاب علاوه بر ترفندهای مفيد و مؤثر در افزايش کارآيی، بالابردن سازگاری و عيب‌‌يابی ويندوزXP مطالبی همچون معماری، سيستم فايل و رجيستری ويندوزXP نيز مورد بحث قرار گرفته‌است.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || سفارش و خريد || نظر شما - 1 نظر داده شده


راهنمای پيتر نورتن برای استفاده از شبكه

مترجم : محمدحسن مهدوی

تعداد صفحه ها : 542

نويسنده : پيترنورتن

ISBN : 9645779154

قيمت : 3500 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

اين كتاب هر آنچه بايد در مورد شبكه بدانيد را به زبان ساده می‌آموزد. پس از مطالعه اين كتاب با سه مورد از رايج‌ترين محيطهای شبكه يعنی ويندوز 2000/NT، Unix/Linux و Netware آشنا می‌شويد، از نقطه نظر يك كاربر، نكات پيشرفته نگهداری و امنيتی را كشف می‌كنيد، تعداد زيادی از نكات مربوط به اجرا، سازگاری و رفع اشكال را خواهيد آموخت، درمی‌يابيد كه چرا سوئيچ‌ها و مسيرياب‌ها می‌‌توانند يك كمك بزرگ و يا يك دردسر برای شبكه شما باشند، متوجه تفاوت ميان انواع چارچوب اِترنت و دليل اهميت آن خواهيد شد، خواهيد دانست كه چرا انتخاب كابل صحيح ميتواند عامل موفقيت و يا شكست باشد، تفاوتهاي ميان LANها، WANها و VPNها و مفاهيم آنها را در شبكه خود تشخيص خواهيد داد.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 2 نظر داده شده


راهنمای پيتر نورتن برای استفاده ازWindows 2000 Professional

مترجم : محمدحسن مهدوی

تعداد صفحه ها : 704

نويسنده : پيترنورتن

ISBN : 9645779081

قيمت : 3500 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

استفاده كنندگان اين كتاب، كاربران متوسط و پيشرفته ويندوز2000 می‌باشند كه می‌خواهند قدرت استفاده از كامپيوتر خود را به حداكثر برسانند. اين كتاب، كتابی نيست كه مملو از مسائل غيركاربردی يا نكات نامعلوم علمی بوده و تنها برای اساتيد علم كامپيوتر قابل فهم باشد. اين كتاب برای كاربران Windows 2000 Professional نوشته شده‌است. نكات و تكنيكهای زيادی برای استفاده ساده‌تر از ويندوز2000، افزايش كارايی كلی سيستم و نيز بهبود و افزايش ثبات سيستم در اين كتاب وجود دارد كه آنها را در ساير كتابهای ويندوز موجود در بازار نخواهيد يافت.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 0 نظر داده شده


راهنمای پيتر نورتن برای برنامه نويسی با Access 2000

مترجم : محمود معلم

تعداد صفحه ها : 680

نويسنده : پيترنورتن

ISBN : 9646463045

قيمت : 4500 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

اگر تا حدودی كار با اَكسس را می‌دانيد و حال می‌خواهيد دانسته‌های خود را در اين زمينه افزايش دهيد و با استفاده از برنامه‌نويسی در اَكسس، برنامه‌های كاربردی مفيد و مؤثر بسازيد، اين كتاب را بخوانيد. با نگاهی اجمالی به كتاب می‌بينيم كه مطالب مفيدی از قبيل: روشها، نكات و ملاحظات مربوط به برنامه‌نويسی اَكسس 2000، افزايش كارايی، سازگاری و سرعت برنامه‌های كاربردی، آشنايی با سيستم راهنمای جديد اَكسس 2000، برنامه نويسی با SQL، ماكروها و روالهای ويژوال بيسيك، ارتباط با ساير برنامه‌ها بخصوص برنامه‌های مجموعه آفيس، ارسال بانكهای اطلاعاتی به وِب و... با زبانی گويا شرح داده شده‌اند.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 2 نظر داده شده


راهنمای پيترنورتن برای استفاده از Office 2000

مترجم : افشين يوردشاهی

تعداد صفحه ها : 528

نويسنده : پيترنورتن

ISBN : 9646463304

قيمت : 3000 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

به جای اينكه به تبليغات ما در مورد موارد استفاده از اين كتاب بپردازيد، چرا خودتان قضاوت در اين مورد را به عهده نمی‌گيريد؟ اگر پاسختان به يكی از سؤالهای زير مثبت باشد، اين كتاب برايتان بسيار مفيد خواهد بود: -آيا با اصول برنامه آفيس آشنايی داريد، و می‌خواهيد موارد استفاده بعضی از ويژگيهای پيچيده را بياموزيد؟ -آيا به كتابی احتياج داريد كه علاوه بر شرح نحوه عملكرد اجزای برنامه، موارد استفاده، و يا پرهيز از آنها را نيز شرح داده باشد؟ -آيا می‌خواهيد با كاهش زمانی كه به كار با صفحه كليد اختصاص می‌يابد، زمان بيشتری را به كارهايی مانند پرداختن به كارهای همكاران، بازی با كودكتان، و يا ساير كارهای لذتبخش اختصاص دهيد؟ -آيا می‌خواهيد آن دسته از ويژگيهای برنامه آفيس كه موجب صرفه جويی در كاغذ، تونر، و يا ساير مواد مصرفی می‌شود، را بياموزيد؟

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 0 نظر داده شده


راهنمای پيترنورتن برای استفاده از Windows 98

مترجم : مرتضی مهدوی اميری

تعداد صفحه ها : 608

نويسنده : پيترنورتن

ISBN : 9646198922

قيمت : 3500 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

دراين كتاب نكات و تكنيك‌هايی مطرح شده‌است كه با استفاده از آنها مي‌توانيد ساده‌تر از ويندوز 98 استفاده كنيد، كارآيی سيستم را بالا ببريد و استحكام سيستم را افزايش دهيد. با مطالعه كتاب مفاهيم و مهارتهای پيشرفته‌ای همچون: درك سطوح معماری ويندوز 98 از طريق دياگرام، درك دلايل نصب پشتيبانی FAT32 بر روی ديسك‌های سخت بزرگتر از 528 مگابايت و فراگيری عدم سازگاری، كار با صفحه Performance جهت افزا يش كارايی و دسترسی به بهترين سرعت در اجرای بازيها و افزايش تواناييهای چندرسانه‌ای، به‌كارگيری PCMCIA، انتقال بی‌سيم اطلاعات، به‌كارگيری DirectX، Open GL و Active Movie، به‌كارگيری و راه‌اندازی اينترانت‌های شخصی با سرويس‌دهنده وِب شخصی، عيب‌يابی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با استفاده از ابزارهای پيشرفته ويندوز98 و نكات و ترفندهای مفيد ديگر را فراخواهيد گرفت.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 1 نظر داده شده


صفحه بعدي

 

 

ليست کتب منتشره
bullet

آموزش سریع

bullet

دانشگاهي

bullet

راهنمای پیتر نورتن

bullet

راهنمای جامع

bullet

راهنمای عیب‌یابی

bullet

کتاب آموزشی

bullet

کتابهای الکترونیک

bullet

کتابهای متفرقه