امروز دوشنبه 29 مرداد 1397
 
 

  نمايش کتاب

اصول و مباني عيب يابي شبكه هاي كامپيوتري

مترجم : حميدرضا فيروزي

تعداد صفحه ها : 494

نويسنده : جاناتان فلدمن

ISBN : 964-8022-16-X

قيمت : 14200 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ بله

اگر كاملا با شبكه ناآشنا هستيد، مطالعه اين كتاب به شما پيشنهاد مي شود. در فصل اول كتاب با اصطلاحات شبكه و بسترهايي كه شبكه بر روي آنان برپا مي شود آشنا مي شويد. در ادامه نحوه برقراري يك مكالمه شبكه اي از آغاز تا پايان به خوبي شرح داده مي شود و مي توانيد به پيدا كردن دليل اينكه چرا شبكه از كار افتاده است بپردازيد. براي رفع يك مشكل خاص، فهم پايه اي از شبكه لازم است،با اين وجود عيب يابي يك شبكه به فهم تخصصي عميق و گسترده از شبكه نياز ندارد. اگر ايده اصلي ساختار شبكه را بدانيد و اگر بدانيد كدام قطعه با كدام قطعه درگير است و اطلاعات چگونه در شبكه جريان پيدا مي كنند، پيدا كردن محدوده مشكل بسيار راحت خواهد بود. پس از يافتن محدوده مظنون به مشكل، از تكنيك هاي اساسي عيب يابي براي تشخيص اينكه كدام قطعه باعث ايجاد مشكل شده است استفاده مي كنيد. تمام اينها را با خواندن اين كتاب فرا خواهيد گرفت!

کتاب هاي مرتبط

فهرست || سفارش و خريد || نظر شما - 1 نظر داده شده


راهنمای عيب‌يابی در Microsoft Office XP

مترجم : سارا صادق تبريزی

تعداد صفحه ها : 590

نويسنده : نانسی استيونسون

ISBN : 9649316876

قيمت : 4500 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

اين كتاب مجموعه‌ای از مشكلات متداولی كه كاربران در كار با چهار محصول پركاربرد آفيس XP به نامهای اكسل، آوت لوك، پاور پوينت و وَُرد با آن روبه‌رو می‌شوند را در كنار راه‌حلهايی روشن، موجز و مؤثر برای رفع اشكالات مذكور، گردهم آورده است. كتاب راهنمای عيب‌‌يابی در Microsoft Office XP به گونه‌ای تنظيم شده است كه كاربر آن را بر اساس نياز به حل مشكلی كه هنگام كار با نرم‌افزار، با آنها مواجه شده است، مورد مطالعه قرار دهد. شما می‌توانيد مشكل را با مراجعه به فهرست راهنما يا فهرست موضوعات يافته و راه‌حل آن را مطالعه كنيد. اين بدان معنی نيست كه مطالعه كتاب حتی قبل از مواجه با مشكل سودمند نيست. در اين حالت با زيروروكردن و خواندن ويژگيهايی كه قبلاً آنها را به كار نبرده‌ايد می‌توانيد مطالب مفيد فراوانی را در رابطه با نرم افزارهای آفيس بياموزيد و در اين حوزه به كاربری حرفه‌ای تبديل شويد.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 2 نظر داده شده


راهنمای عيب يابی در كامپيوترهای شخصی

مترجم : كيهان حداد شرق

تعداد صفحه ها : 405

نويسنده : ديويد استون

ISBN : 9643270408

قيمت : 2950 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

اين كتاب ترجمه‌ای است از سری كتابهای Troubleshooting، از انتشارات شركت مايكروسافت. اين سری كتابها كه با نام راهنمای عيب‌يابی توسط انتشارات كانون نشر علوم در ايران ترجمه و چاپ گرديده‌است به گونه‌ای تنظيم شده‌اند تا كاربر آن را براساس نياز به رفع مشكلی كه هنگام كار با كامپيوتر به وقوع پيوسته است، مورد مطالعه قرار دهد. كاربر ميتواند با مراجعه به فهرست موضوعات و نيز با كمك فلوچارتهای ابتدای هر فصل اِشكال را يافته، پس از آشناشدن با دلايل بروز اشكال با استفاده از راه‌حلهای ارائه‌شده در كتاب، نسبت به رفع آن اقدام كند. كتاب راهنمای عيب‌يابی در كامپيوترهای شخصی، بيشتر به تشخيص و راههای رفع اشكالات سخت‌افزاری كامپيوترهای شخصی پرداخته است.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 1 نظر داده شده


راهنمای عيب يابی در Microsoft Excel

مترجم : حسين عاصی لاهيجانی

تعداد صفحه ها : 366

نويسنده : لاری اولريک

ISBN : 9643270394

قيمت : 2700 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

اين كتاب مجموعه‌ای از مشكلات متداولی كه كاربران در كار با اين نرم‌افزار با آن روبرو می‌شوند را در كنار راه‌حلهايی روشن، موجز و مؤثر برای رفع اشكالات مذكور، گردهم آورده‌است. كتاب راهنمای عيب‌يابی در Microsoft Excel به گونه‌ای تنظيم شده‌است كه كاربر آن را بر اساس نياز به حل مشكلی كه هنگام كار با نرم‌افزار، با آن مواجه شده‌است، مورد مطالعه قرار دهد. شما ميتوانيد مشكل را با مراجعه به فهرست راهنما يا فهرست موضوعات يافته و راه‌حل آن را مطالعه كنيد. اين بدان معنی نيست كه مطالعه كتاب حتی قبل از مواجه با مشكل سودمند نيست. در اين حالت با زيروروكردن و خواندن ويژگيهايی كه قبلاً آنها را به كار نبرده‌ايد می‌توانيد مطالب مفيد فراوانی را در رابطه با اِكسل بياموزيد و در اين حوزه به كاربری حرفه‌ای تبديل شويد. اين كتاب نگارش 97 و نيز 2000 اِكسل را پوشش می‌دهد.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 0 نظر داده شده


راهنمای عيب يابی در Microsoft FrontPage

مترجم : احمد شيدا

تعداد صفحه ها : 447

نويسنده : اون کالاهان

ISBN : 9643270386

قيمت : 2950 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ بله

راهنمای عيب يابی در Microsoft FrontPage روشی جديد جهت تشخيص و حل مشكلات موجود در ايجاد صفحات وِب ارائه ميكند. اين كتاب برای هر شخصی كه صفحات وِب را برای سرگرمی يا كار تجاری توليد ميكند، مناسب است. به دليل اينكه صفحات وِب، مبتنی بر استانداردهای HTML و گرافيكی هستند، مهم نيست كه از چه ابزار يا نگارشهای نرم‌افزاری استفاده می‌كنيد زيرا اكثر راه‌حلهای ارائه‌شده در بين محدوده وسيعی از نرم‌افزارها به خوبی كار می‌كنند.اين كتاب مرورگرهای عمومی وِب، Internet Explorer و Netscape، ابزارهای ساخت و ايجاد وِب (نظير HomeSite و بخصوص Microsoft FrontPage) و برنامه‌های گرافيكی (مانند Adobe Photoshop و Macromedia Fireworks) را پوشش می‌دهد.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || سفارش و خريد || نظر شما - 0 نظر داده شده


راهنمای عيب يابی در Microsoft Access

مترجم : ليلی قاسم زاده

تعداد صفحه ها : 376

نويسنده : ويرجينيا اندرسن

ISBN : 9643270378

قيمت : 2600 تومان

آيا امکان ارسال اين کتاب وجود دارد؟ خير

اين كتاب راه جديدی را برای تشخيص و حل مشكلاتی كه ممكن است در هر يك از اجزای پايگاه‌داده همچون جداول، فُرمها، گزارشها و غيره با آنها مواجه شده باشيد را پيش روی شما قرار می‌دهد. استفاده از اين كتاب بسيار آسان است. مثلاً اگر فُرمی كه توليد كرده‌ايد هيچ داده‌ای را به نمايش درنمی‌آورد با استفاده از راهنماييهای كتاب ميتوانيد به سرعت علت مشكل و راه‌حل رفع آن را بيابيد. راهنمای عيب يابی در مايکروسافت اکسس مرجع رسمی مايكروسافت جهت استفاده كاربران Access 2000 و Access 97 می‌باشد.

کتاب هاي مرتبط

فهرست || نظر شما - 0 نظر داده شده


صفحه بعدي

 

 

ليست کتب منتشره
bullet

آموزش سریع

bullet

دانشگاهي

bullet

راهنمای پیتر نورتن

bullet

راهنمای جامع

bullet

راهنمای عیب‌یابی

bullet

کتاب آموزشی

bullet

کتابهای الکترونیک

bullet

کتابهای متفرقه